HYDRA 13 na frézování komínů – její pán: Ing. Jan Brynda | Hydraulické agregáty a komínové frézy – HYDROTOP
Poptávkový formulář je prázdný!

HYDRA 13 na frézování komínů – její pán: Ing. Jan Brynda

Pán Hydry

Informace o HYDŘE

Seznamte se s pánem HYDRY – Ing. Janem bryndou. Pane mu říká bestie na frézování komínů HYDRA 13 (komínová fréza s kompletním příslušenstvím). Její sílu můžete nově poznat na vlastní kůži (vlastně komín) nejen v Kladně, ale i v lokalitách Praha a Praha západ, Slaný, Beroun, Kralupy nad Vltavou ... no mrkněte se sami na stránky Kominictví.

Čistokrevná Komínová HYDRA využívá sílu 13 koní dodávanou motorem Briggs & Stratton (Vanguard, 3 roky záruka) ten je určený pro profesionální použití, takže s ním nejsou žádné problémy!

Ve výbavě má na míru stvořený postroj pro frézování komínů, který se dá snadno rozložit abyste ho pronesli i těmi nejmenšími okénky na střechu. Bezproblémová spolupráce s hydromotorem i frézovacími hlavami osazenými řetězy dělají z HYDRY 13 ideální plemeno pro kominíky, kteří hledají stroj s přesně dimenzovaným výkonem pro bezproblémovou práci s touto skladnou komínovou frézou ... je fakt kompaktní ať se s ní dobře pracuje a nemusíte ji "tahat" z auta a do auta ve dvou :-)

CHCETE BÝT PÁNEM PODOBNÉ HYDRY?

Představte si, co byste s ní vše dokázal a jak by vám mohla posloužit!

Zjistěte přesné vlastnosti této HYDRY a mrkněte na kolik by vás asi vyšel výcvik podobné!

 

Chci podobnou HYDRU
HYDRA 13 ideální komínová fréza pro kominíky
Ing. Jan Brynda kominík s komínovou frézou HYDRA13